Hakkımızda

ENR POLİMER, 35 yıllık tecrübesiyle 2015 yılından itibaren Teflon-P.T.F.E üretimi yapmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyete başladığı günden itibaren dünya standartları çerçevesinde imalat yapmakta olup yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Teflon-P.T.F.E imalatında ve tedariğinde çözüm ortağı olmuştur. 

Otomatik presleme sistemi , ekstrüzyon, ram-ekstrüzyon ve kaliteli hammadde kullanımı ile kısa sürede Teflon-P.T.F.E sektöründe en başarılı firmalardan biri olmayı başarmıştır. Sektördeki yükselen talepler doğrultusunda bünyesindeki CNC torna ve torna işleme atölyesini büyüterek imal ettiği P.T.F.E yarı mamül ürünlerini ( Teflon Çubuk - P.T.F.E, Teflon Takoz - P.T.F.E, Teflon Film - P.T.F.E, Teflon Şerit - P.T.F.E, Küresel Vana Contaları, Talaşlı imalat ve diğer mühendislik plastiklerini mikronluk hassasiyet ile işleyip son kullanıcıya ulaştırmaktadır. 

Enr Polimer Teflon - P.T.F.E sektöründe en iyi firma olmak amacıyla her zaman yüksek kaliteli hizmet, yüksek kaliteli hammadde kullanımı ve hızlı imalat ve zamanında teslimat ilkesini benimsemiştir ve Teflon - P.T.F.E sektöründe yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.


VİZYON - MİSYON

Türkiye genelinde Teflon - P.T.F.E sektöründe, güncel teknolojileri kullanarak, en iyi, en çok aranan ve sektöre yön veren lider firma olmak.

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmek.

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle sektöre değer katarak büyümek.

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla alanımızda kendi yöntemlerimizi sürekli geliştirerek, sektörün öncülüğünü yapmak.

Sunduğumuz hizmet kalitesini artırmak ve en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek geliştirilmesine katkıda bulunmak.

Güçlü bir iletişim ile duygusal bir bağ kurarak müşteri sadakatini sağlamak ve hedef kitlemizi artırmak.